87. pionýrská skupina Javor

Člověče nezlob se Honzík barví vajíčka Počasí moc nepřálo Zdenda
Domča Hra Pako Strážci stroje času

Ukradené Velikonoce

23. – 28. 3. 2016

Ve středu 23.3.2016 se na nádraží Praha – Vršovice sešlo pár statečných a nejodvážlivějších hledačů ztracených Velikonoc. Jakmile jsme vlakem a autobusem dorazili na naší známou základnu, dozvěděli jsme se od strážců Velikonoc hrůznou věc, že se tento svátek jen tak vypařil. A tak jsme se rozhodli spojit síly a vyrazit za dobrodružstvím.

A hned druhý den vše začalo, našli jsme jakýsi přenášecí přístroj, který nás po vyslovení magického hesla přenesl až na starou Moravu roku 1832, kde jsme našli zmínku o pomlázce. Další dny jsme postupně nacházeli ostatní symboly, jako například symbol jara a plodnosti, velikonočního beránka nebo malovaná vajíčka.

Vzhledem k počasí jsme často museli mise odsouvat, kvůli nefunkčnosti časového přenašeče. A tak jsme čas vyplnili hraním pár velice oblíbených her, jako například HuTuTuTu, Člověče nezlob se, Ostrov a poloostrov a Evoluce. Ovšem největší úspěch z her měla hra Pako!! :)

Nakonec jsme ale vše rychle dohnali a mohli se těšit z velikonoční odměny, v neděli jsme si ještě namalovali každý vajíčko a upletli pomlázku a jen čekali na řádící pondělí.

Moc jsme si vše užili, to ale poznáte i z foteček. Děkujeme a těšíme se na příště ;)

Klára, Péťa, Mari, Terka, Dejv, Tatíček a další…

Diskuse