87. pionýrská skupina Javor

HPIM4249.jpeg HPIM4256.jpeg HPIM4271.jpeg
HPIM4250.jpeg HPIM4265.jpeg

ZOO

26. 5. 2012

Za krásného slunného počasí jsme se vydali do Trojské ZOO. Rozdělili jsme se na světadíly a naším úkolem bylo zjistit, kolik zvířátek žije v daném světadílu.
Začali jsme prohlídkou lachtanů, ale bohužel se jejich obydlí čistilo, takže jsme je neviděli. Pokračovali jsme kolem tučňáků a dravců. Spatřili jsme nádherného supa, který se zabýval velkou sváčou. U pavilonu goril byly malé i velké želvy. Nesměli jsme chybět ani v dětské ZOO, kde jsme krmili kozy a kůzlátka. Cestou na kočkovité šelmy jsme si dali malou pauzu na zmrzlinu.
Když jsme v dolní části ZOO prošli všechna zvířata, vydali jsme se na lanovku. Jízdu lanovkou jsme si užili. V horní části ZOO jsme procházeli kolem koní, antilop, zeber a ledních medvědů, až jsme došli do Indonéské ZOO, kde nám nad hlavami létali netopýři.
Samozřejmě jsme museli navštívit žirafy, surikaty, slony a velbloudy. Ke konci už nás boleli nohy, tak jsme se u východu posadili a vyhlásili vítěze, který měl nejvíce zvířat. Bylo to téměř vyrovnané, takže odměnu dostali všichni. Těšíme se na další setkání.

Diskuse

Konvoj | 12. 7. 2012, 19.14
Autor

Ahoj,
u článků chybí většinou autor textu. Není to škoda?