87. pionýrská skupina Javor

195_2_1.jpeg 195_g_2.jpeg 195_g_4.jpeg 195_g_6.jpeg
195_g_1.jpeg 195_g_3.jpeg 195_g_5.jpeg

Lyžovačka 2009

9. – 11. 1. 2009

V pátek 9. ledna jsme se v poměrně hojném počtu sešli na obvyklém místě naproti Edenu. Cestu do Krkonoš jsme strávili sdělováním si zážitků nových i starých a nechyběly ani drobné hry. Po rozdělení si společného jídla nás čekala cesta do chaty, která díky bohu (i když většina z nás neměla baterku, nebo byla líná si ji vytáhnout) skončila bez úrazů. V chalupě jsme si zatopili, uvařili a začala večerní zábava. Někteří se ujali kytar, jiní notebooků – každopádně se nikdo nenudil.

Ráno nás hned po probuzení čekala v kuchyni vynikající snídaně. Po uhašení žízně i hladu jsme se rozdělili na několik skupinek. Jedni šli sjíždět svahy, druzí se vydali na výpravu na běžkách, další si vyšli na procházku okolní krajinou po svých a dokonce se našli i lenoši, kteří odolali a jen se tak poflakovali v chatě. Až na pár promrzlých končetin a jedno vázání jsme snad neměli žádné ztráty.

Večer zábava opět nestála a než jsme se nadáli, už se na nás usmívalo nedělní sluníčko. Zase jsme se rozdělili na známé skupinky a vyrazili do terénu či se vrhli na nádobí a úklid chaty.

Kolem páté už jsme jak na koni všichni seděli v autobuse, bavili se o tom, co nás kde bolí a opět jsme nelenili a zahráli si pár her. Co by dup jsme byli v Praze, se slzami v očích jsme se loučili a již teď se těšíme na další zimní akci!!!

rightVeronika

Diskuse