87. pionýrská skupina Javor

168_7_1.jpeg 168_7_3.jpeg
168_7_2.jpeg

Opravdu dobrý tábor u Edenu

16. 4. 2008

Ráno kolem deváté hodiny jsme se sešli u klubovny a pomalu jsme začali nosit věci před Eden, kde byl vyhrazený prostor pro náš stánek a stánek T.O.Bobříci. Vyskytla se jedna malá komplikace, a totiž to, že jsme neměli celtu na stan díky malinké organizační chybičce :-) T.O.B se zachovali jako kamarádi a jednu nám půjčili. Postupně jsme postavili stan a pomohli jsme i Bobříkům s jejich stánkem.

Přibližně kolem jedenácté hodiny jsme měli postaveno, a již se objevoval i mírný zájem, dosud málo početných kolemjdoucích.

Kolem asi první hodiny odpolední začalo být více lidí a naše rozdávání letáků začalo být účelné. Rodiče byli docela příjemní, objevil se i zájem starších, kteří vzpomínali na své mládí. Odpoledne jsme vyvěsili i nějaké fotky, a to jak Bobříků, tak i naše. Určitě jsme získali pár lidí, jejichž děti nám zvýší účast na táborech.

Nás tam bylo také hojně, i když tam bylo i pár instruktorů, kteří pak museli na hodinu instruktorek.

Bobříci nám to malinko okořenili: postupně tam chodil jejich táborový oddíl a samozřejmě z legrace nám hlavní Bobřík neřekl, že jsou od nich, když viděl, jak energicky se k nim Ondra Koubek blížil. Až po chvíli lákání řekli, že jsou od Bobříků.

K večeru, kolem šesté hodiny, jsme začali rozkládat, přičemž jsme rozložili jen náš stan. Bobříkům pomohli jejich členové.

ODT je určitě dobrá náborová akce a určitě se nám vyplatila. Docela se těším, jestli se bude konat i příští rok, rád se zúčastním.

centerAkce byla součástí projektu celého sdružení Pionýr Opravdu dobrý tábor

center

Diskuse