87. pionýrská skupina Javor

144_2_1.jpeg 144_4_1.jpeg
144_3_1.jpeg

Radlík ´07

8. – 9. 9. 2007

Pošmourné ráno, těsně po dešti, mraky se válejí jeden přes druhý…

Takhle nějak nám začal Radlík´07. Je pravdou, že podobné počasí zůstalo celé dva dny, ale nijak nám to nevadilo. Cesta autobusem z Prahy do Jílového u Prahy utekla jako voda a na další zastávce přímo v Lešanech jsme nabrali zbylé účastníky a vydali se do muzea vojenství. Jedna polovina lidí si to moc užívala a kochala se (vesměs pojízdnými a funkčními) vojenskými stroji a bitevními scénami vystřiženými jako z nějakého historického velkofilmu. Ta druhá polovina (pacifisté) si našli jinou zábavu: klouzačku udělanou ze starého transportéru nebo pózování v budce pro hlídače.

Jakmile se všichni nabažili muzea, mohli vyrazit na Radlík. Cestou jsme si stopli autobus a za chvíli už byli na místě. K večeři byly špízy na roštu a jako každý rok se potom u táboráku rokovalo, co nového se stalo od minula a jaký že to vlastně byl letošní tábor a tak podobně…Den byl ale dlouhý a tak všichni zalezli do stanů nebo pod přístřešky a šli na kutě.

Ráno bylo stejně pošmourné jako včera, ale náladu nám to nezkazilo. Vesele jsme sbalili a ještě si stačili říct spoustu zážitků cestou na autobus. V Praze jsme se pak rozloučili a už teď plánujeme nějakou další akci, na které se spolu zase uvidíme.


Další fotky můžete najít na kondori.borec.cz

Diskuse