87. pionýrská skupina Javor

50_7_1.jpeg 50_7_3.jpeg
50_7_2.jpeg 50_7_4.jpeg

Lyžovačka

6. – 8. 1. 2006

Už skoro tradičně letošní první novoroční víkend patřil sněhu a lyžování v Krkonoších. V pátek 6.1.2006 jsme se sešli v menším počtu 20 lyžařů, snowboardistů a vyznavačů procházek po horách u autobusu směr Volský důl obec Strážný, kde na nás čekala horská chalupa TJ Slavia.

Páteční večer proběhl ve znamení topení v kamnech, karbanu a pěveckých kreací všech hudebních směrů.

V sobotu po snídani se osazenstvo rozdělilo na sjezdaře, kteří autobusem odjeli do ski areálu Herlíkovice, běžkaře, kteří volili okolní kopce, a pěšáky, které taktéž zlákalo okolí Strážného. Sjezdařský tým se v Herlíkovicích rozšířil ještě o jednu sportovkyni Danu, která v pátek dala přednost práci před zábavou a zvýšila tak počet účastníků našeho zájezdu na krásných 21. Všechny skupinky se navečer sešly u výtečné večeře, po které mnoho sportovců volilo relaxaci v postelích před společenským životem v jídelně.

V neděli ráno jsme začali den balením batohů, poté následovala snídaně a na závěr nás čekal úklid chalupy. Všechny sportovní týmy totiž společně odjely do Herlíkovic, kde se sjezdaři, běžkaři i pěšáci vydali směr vrchol kopce Žalý, užít si krásného slunečného dne a podat co nejlepší sportovní výkon.

Po dvou skvěle prožitých slunečných dnech náš autobus na Herlíkovickém parkovišti v 16:30 nastartoval a vydal se s námi na zpáteční cestu ku Praze.

TAK ZAS PŘÍŠTÍ ROK NA HORÁCH

rightPavla

Diskuse