87. pionýrská skupina Javor

136_1_1.jpeg 136_3_1.jpeg 136_6_1.jpeg 136_6_3.jpeg
136_2_1.jpeg 136_4_1.jpeg 136_6_2.jpeg

Kloboukový výjezd

9. – 11. 3. 2007

V pátek po škole jsme vyrazili s klobouky na hlavách směr Předboř. Díky strojvedoucímu, který se nebál rychlosti, jsme si v Táboře mohli dovolit krátký rozchod.

Po půlhodinové cestě autobusem se skupinou omladiny, které se bujaře bavila, jsme se ještě stavili u Vlastičky na jednu Koli colu. Po příchodu do srubu jsme se zabydleli a snažili se roztopit kamna aniž by to příliš kouřilo, což se po pár pokusech povedlo. Ráno jsme oproti plánu vstávali časně, díky několika proklínaným, kteří si zapomněli vypnout buzení na mobilech.

Den jsme strávili hraním softballu, běhacích her po lese, nošení dřeva na zátop a relaxování. Večer jsme slavnostně vyhlásili Kondora, který byl na největším počtu akcí, jímž byl opět Yar-yar Binks, jako ostatně každý rok. Po vzájemném práskání nafukovacích balónků přivázaných na pozadích, a gratulaci Michalovi Svobodovi, který měl náhodou šestnácté narozeniny, jsme běhali hodinku po louce a sfoukávali si svíčky na různé způsoby. Během hraní slovních her postupně všichni odešli spát.

Nedělní ráno začalo nešťastně, když se instruktor připravující třísky na zátop sekl sekerou.Nesl to ale statečně a když se vrátil z nemocnice v Táboře, tak se pyšnil třemi stehy a sádrou, kterou se bude moci pyšnit ještě další tři týdny.

I přes zranění a dobíhání vlaku do Prahy, víkend dopadl úspěšně.

rightMarkéta

Diskuse